Kiek kainuotu Colt'o 98m spidometro taisymas?

Remonto klausimai, netinkantys kitose skiltyse
bulbas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1
UžsiregistravoCOLON 2006 08 15, 10:54
MiestasCOLON Vilnius

Kiek kainuotu Colt'o 98m spidometro taisymas?

Neperskaitytas pranešimas bulbas » 2006 08 15, 10:58

sveiki sumaniau pirkt coltuka buvau turguj kaune bet ten nieko gero neradau. Gal tik kokius tris maciau bet kur geram stovyje virs 3000 euru kainos uzkeltos..
autopliuse nusiziurejau si coltuka - http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... &id=875228
tik yra beda kad jo spidometras neveikia tai noreciau suzinot ar ne kosmines jo taisymo kainos?
Ka apskritai manot apie si aparaciuka?
is anksto dekoju uz atsakymus
BMW 318iS

Vartotojo avataras
Neiroc
Dalyvis
PranešimaiCOLON 400
UžsiregistravoCOLON 2005 05 23, 03:00
AutomobilisCOLON Audi 80 Q 2.2
SkypeCOLON xneiroc
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Kiek kainuotu Colt'o 98m spidometro taisymas?

Neperskaitytas pranešimas Neiroc » 2006 08 15, 13:01

senesnio kolto/lancerio(cao) spidometras kainuoja apie 60lt(shroto), apie nauja negaliu pasakyti...
0000 80 '90 2.3 Q US-ed
----------------------
R.I.P:Pajero 2.5TD '88m, Lancer 1.6GLXi '94m,Mazda 626 2.2 '88m, OOOO '87 1.8GTi, Supra 3.0T '89, VVV Gols '91 1.8 mono aftomats

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Kiek kainuotu Colt'o 98m spidometro taisymas?

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2006 08 15, 18:33

bulbas rašėCOLONsveiki sumaniau pirkt coltuka buvau turguj kaune bet ten nieko gero neradau. Gal tik kokius tris maciau bet kur geram stovyje virs 3000 euru kainos uzkeltos..
autopliuse nusiziurejau si coltuka - http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... &id=875228
tik yra beda kad jo spidometras neveikia tai noreciau suzinot ar ne kosmines jo taisymo kainos?
Ka apskritai manot apie si aparaciuka?
is anksto dekoju uz atsakymus
Na manau variklis silpnokas :roll: Kažkada jau apie tai buvom kalbėję, bet apie tuos senesnės kartos, o šitų 1.3 dar silpnesni :roll:
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
Kevinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14203
UžsiregistravoCOLON 2005 08 06, 03:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon 1990 TSi AWD
SkypeCOLON id: architektas.com
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Kiek kainuotu Colt'o 98m spidometro taisymas?

Neperskaitytas pranešimas Kevinas » 2006 08 15, 21:23

bulbas rašėCOLONsveiki sumaniau pirkt coltuka buvau turguj kaune bet ten nieko gero neradau. Gal tik kokius tris maciau bet kur geram stovyje virs 3000 euru kainos uzkeltos..
autopliuse nusiziurejau si coltuka - http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... &id=875228
tik yra beda kad jo spidometras neveikia tai noreciau suzinot ar ne kosmines jo taisymo kainos?
Ka apskritai manot apie si aparaciuka?
is anksto dekoju uz atsakymus
heh.. cia tas bulbas is #bc.lrytas :) sumastei savo bmw iskeisti? :wink:
Mitsubishi Eclipse 1992 GS (sold)
Eagle Talon 1990 TSi AWD (sold)
http://www.avstudija.lt

Vejavaike
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2
UžsiregistravoCOLON 2006 09 12, 09:44
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Vejavaike » 2006 09 12, 11:03

:? ir man tas pats atsitiko, pas man coltiukas 97 galo, irgi problema su greicio ir apsuku spidometru-neveikia, kai masina isyla-pas mane elektra rodo ir kiek pravaziavusi masina-bet ir jo nerodo. Kur kuro bei variklio isilimo rodykles tai rodo. bet pas mane keistai-kai masina isyla tik tada nukrenta rodiklytes ir viskas, po nakties kai masina salta-viskas veikia :cry: kas jai yra? vienoje autotaisykloje pasake, kad reikia keisti spydometra-bet kam ji keisti-jei kiti parodymai veikia...
p.s. sorry uz aprasyma, bet jau as taip moteriskai apsakiau :roll:

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2006 09 13, 09:53

Vejavaike rašėCOLON:? ir man tas pats atsitiko, pas man coltiukas 97 galo, irgi problema su greicio ir apsuku spidometru-neveikia, kai masina isyla-pas mane elektra rodo ir kiek pravaziavusi masina-bet ir jo nerodo. Kur kuro bei variklio isilimo rodykles tai rodo. bet pas mane keistai-kai masina isyla tik tada nukrenta rodiklytes ir viskas, po nakties kai masina salta-viskas veikia :cry: kas jai yra? vienoje autotaisykloje pasake, kad reikia keisti spydometra-bet kam ji keisti-jei kiti parodymai veikia...
p.s. sorry uz aprasyma, bet jau as taip moteriskai apsakiau :roll:
Turėtų būti labai paprastas paaiškinimas: kadangi ten visur yra elektronika- tai visai galimas dalykas, kad kažkur tam spidometre atsikratė koks takelis/daviklis ar panašiai ir dabar nekontaktuoja. Gal kai mašina būna šalta (kaip žinome metalas šaldamas traukiasi)- tas takelis kontačina, o pašilęs pasikelia kažkiek ir amba :roll: Pats tai visai neseniai patyriau su stiprintuvo kontaktais- mano atveju užteko surasti kurioj vietoj nekontaktuoja ir perlituoti, bet spėju spidometro taip paprastai neišardysi ir juo labiau niekas neapsiims to daryti ;) Paprasčiau yra nusipirkti naują (iš šroto) ir pakeisti ;)
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vejavaike
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2
UžsiregistravoCOLON 2006 09 12, 09:44
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Vejavaike » 2006 09 18, 11:00

To Zyxel
Aciukas labai diedelis, tai matyt ir buvo teisus, kazkas kad reikia visa skydeli keisti, hmmm niu teks pasitaisyti savo mazyle... :)

BUTTON_POST_REPLY