streikuoja el langai 1g klipsas

Remonto klausimai, netinkantys kitose skiltyse
Zakis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1311
UžsiregistravoCOLON 2005 07 01, 03:00
AutomobilisCOLON BMW
MiestasCOLON Šiauliai

Re: streikuoja el langai 1g klipsas

Neperskaitytas pranešimas Zakis » 2008 05 27, 15:20

horn rašėCOLON
Zakis rašėCOLON papasakok kaip sutvirtinai plastmasiniu laikiklius, nes keistai cia parasei. Beje gal kas jau kanors pritaike kitka? Pasipasakokit, pravers daugeliui Eclipsiu megeju...
Gaila, kad nefotkinau, bet gal pavyks nupasakot.
Pirmas tu plastmaskiu trukumas, kad jos prasisuka, kai nori paverzti, antra, kad apatine ju briauna nusitrina ir taip pradeda nekontroliuojamai vartytis.
Man padejo, kad vietoj to apgrauzto laikiklio sriegio dejau varzteli su verzle (neperverzt, nes ten ir stiklas yra;)) o is apacios gabaleli plastmases, kad vel neissibelstu. Be abejo, butinai reikia pasalint rudis is tu "loveliu" metaliniu, kuriuose guma ideta. Gal ir visi zinot, kad rudys nuo dregmes isbrinksta.
nu tai tu tvarkei ne tai ko man reikia, nes pakelikas kleba is to begio kuriame vaiksto (begis=metalas,pakelikas=plastmase) , o tai kad langas sukasi uz plastmasiu mano atveju netrugdo ir tikrai nekleba...

Vartotojo avataras
horn
Dalyvis
PranešimaiCOLON 463
UžsiregistravoCOLON 2005 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 2g GS-T
SkypeCOLON edgarask.
MiestasCOLON Sostinė (dzūkijos)

Re: streikuoja el langai 1g klipsas

Neperskaitytas pranešimas horn » 2008 05 27, 22:48

galbut skirtingos priezastys. :)
o tas vietas, kur ratukas vazinejasi, manau galima paspausti, tik greiciausiai neisemes, neprieisi.
Parduota 96m. Eclipse 2G, 2.0 GST, raudona a/t.
Parduota 98m. Eclipse 2G, 2.0 GST, bordo m/t.
Parduota - 92m. Eclipse 1G, 2.0 GS, raudona m/t.

Zakis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1311
UžsiregistravoCOLON 2005 07 01, 03:00
AutomobilisCOLON BMW
MiestasCOLON Šiauliai

Re: streikuoja el langai 1g klipsas

Neperskaitytas pranešimas Zakis » 2008 05 28, 10:39

Mano nuomone tai tie suspaudimai ne i nauda...va pavyzdziui pas mane yra vienoje vietoje paspausta kazkodel tai toj vietoj lango kilimo greitis sumazeja...turiu as tu pakeliku tik neprisiverciu pasikeisti :D

Vartotojo avataras
LtuDsm
Dalyvis
PranešimaiCOLON 461
UžsiregistravoCOLON 2005 09 09, 06:26
AutomobilisCOLON 1G Eclipse GS-Turbo
SkypeCOLON ltudsm
MiestasCOLON Philadelphia
CONTACTCOLON

Re: streikuoja el langai 1g klipsas

Neperskaitytas pranešimas LtuDsm » 2008 06 07, 22:23

http://www.vfaq.com/index-main.html ten labai gerai aprasyta,ir padeda 100% 3 METAI JAU VAZINEJU,IR JOKIU BEDU NEBUVO :DD
T & E GT3076R Ball Bearing Turbo,boost, Oil gauges,255 "Walboro"Fuel Pump,intakeandUICP,"Tial"BOV,"Tial" 44'wastegate,3'exhaust,750cc injectors,GM Maf sensor,Maft Gen II,Dsm Link,Wideband o2,Fidanza3.2clutch kit..

BUTTON_POST_REPLY