Oro srauto derintojas

Remonto klausimai, netinkantys kitose skiltyse
Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Oro srauto derintojas

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2010 02 04, 00:46

automobiliams.lt rašėCOLON
Roliz rašėCOLON Galiu pasakyt , kad sitam forume tikrai nerasi pasiekeju ir tavo to Š nieks nepirks.
Negi Jūs nesuprantate, mes ne forumui,ką nors parduodame. Pranešame Lietuvos Mitsubishi savininkams, kad egzistuoja technologijos leidžiančios sutaupyti. Ir jos jau yra ir Lietuvoje. Išradimai yra padaryti įvairiose pasaulio šalyse, bet Jų jau galima įsigyti ir Lietuvoje. Skirtingi importuotojai, savo propaguojamas prekes siūlo skirtingomis sąlygomis. Mes atstovaujame OSD bei Motor Up produktus. Bei vedame derybas su More Miles Per Gallon System (MMPG System) savinikais, kad atstovauti juo Lietuvoje.
Nusipelnėme gyventi geriau, Bet čia jau ne mūsų žodžiai. Ir kas tai supras, tai ir turės.
O as tau turiu pasakyti , kad as studijuoju fizika ir tie visi tavo irodymai prasilenkia su visais imanomais fizikos desniais,bei man visai px kas ten do firmos,nieko jos man nekaso. Kaip ir minejau esat kaip jahovistai : lengvai neatsipisat atsiprasant , irodinejat savo kreivas tiesas ale apastalai ir pateikiat nesamoningus pavyzdzius :lol:
Accord Tourer

Vartotojo avataras
automobiliams.lt
Dalyvis
PranešimaiCOLON 24
UžsiregistravoCOLON 2010 02 02, 07:01
AutomobilisCOLON H2 2003m.
SkypeCOLON telebokstas
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Oro srauto derintojas

Neperskaitytas pranešimas automobiliams.lt » 2010 02 04, 00:58

Roliz rašėCOLON O as tau turiu pasakyti , kad as studijuoju fizika ir tie visi tavo irodymai prasilenkia su visais imanomais fizikos desniais,bei man visai px kas ten do firmos,nieko jos man nekaso. Kaip ir minejau esat kaip jahovistai : lengvai neatsipisat atsiprasant , irodinejat savo kreivas tiesas ale apastalai ir pateikiat nesamoningus pavyzdzius :lol:

Neatspėjot, mes esame Lietuviai, o Jų tikėjimas yra pagonybė, jeigu ką.
Studentai yra įvairūs, kaip ir dėstytojai. Iš kur dėstytojai žino kas pasaulyje dedasi, ir negi jie dabar keis, tai kas nusistovėję, o dar reikia juk pasiskaityti, ir priimti sprendimus. Kam to reikia, juk studentams to neprisireiks. Kubilius juk irgi fizikas, o dirba kuo?
Tačiau Tamstai tai turėtų būti įdomu, juk mokotės. Nesakėte kad esate žilagalvis profesorius, ir tikrai žinote daug. Tik pradžia. Tai sudalyvaukit klubui siūlomoje akcijoje, patikrinsit praktikoje, ir paskui pas dėstytuvus, va mielieji, kaip čia yra, ko Jūs mane mokote yra netiesa. Praktikoje yra taip ir taip. Čia tai būtų Jėga. Mes netgi labai prisidėtumėme prie tokio reikalo. Tik ar išdrysit. Čia jau didelis klausimas.
Optimizuok automobilio variklį ir važiuok bent iki 31% pigiau, ir turėdamas iki 16% daugiau galios!!! http://www.automobiliams.lt/

Vartotojo avataras
specadminas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 191
UžsiregistravoCOLON 2009 09 05, 13:56
AutomobilisCOLON Eclipse 2G
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Oro srauto derintojas

Neperskaitytas pranešimas specadminas » 2010 02 04, 01:03

gal galit jam koky bana duoti? Atsibodo su savo tiesom :D
Sleep when your Dead !
I ride Eclipse 2G

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Oro srauto derintojas

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2010 02 04, 01:12

automobiliams.lt rašėCOLON
Roliz rašėCOLON O as tau turiu pasakyti , kad as studijuoju fizika ir tie visi tavo irodymai prasilenkia su visais imanomais fizikos desniais,bei man visai px kas ten do firmos,nieko jos man nekaso. Kaip ir minejau esat kaip jahovistai : lengvai neatsipisat atsiprasant , irodinejat savo kreivas tiesas ale apastalai ir pateikiat nesamoningus pavyzdzius :lol:

Neatspėjot, mes esame Lietuviai, o Jų tikėjimas yra pagonybė, jeigu ką.
Studentai yra įvairūs, kaip ir dėstytojai. Iš kur dėstytojai žino kas pasaulyje dedasi, ir negi jie dabar keis, tai kas nusistovėję, o dar reikia juk pasiskaityti, ir priimti sprendimus. Kam to reikia, juk studentams to neprisireiks. Kubilius juk irgi fizikas, o dirba kuo?
Tačiau Tamstai tai turėtų būti įdomu, juk mokotės. Nesakėte kad esate žilagalvis profesorius, ir tikrai žinote daug. Tik pradžia. Tai sudalyvaukit klubui siūlomoje akcijoje, patikrinsit praktikoje, ir paskui pas dėstytuvus, va mielieji, kaip čia yra, ko Jūs mane mokote yra netiesa. Praktikoje yra taip ir taip. Čia tai būtų Jėga. Mes netgi labai prisidėtumėme prie tokio reikalo. Tik ar išdrysit. Čia jau didelis klausimas.
Bla bla blabla bla bla bla bla bla blalalala bla !
Accord Tourer

Vartotojo avataras
automobiliams.lt
Dalyvis
PranešimaiCOLON 24
UžsiregistravoCOLON 2010 02 02, 07:01
AutomobilisCOLON H2 2003m.
SkypeCOLON telebokstas
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Oro srauto derintojas

Neperskaitytas pranešimas automobiliams.lt » 2010 02 04, 01:12

specadminas rašėCOLONgal galit jam koky bana duoti? Atsibodo su savo tiesom :D
Suprantama, kad nemiela. Reikia kad butų tamsa. Niekas nieko nežinotų ir bus labai gerai.
Geras patarimas. Neskaitykit, tik nedrauskit tai daryti kitiems. Nehumaniška. Arba sudeginkit ant laužo. Kaip senais"gerais" laikais.
Optimizuok automobilio variklį ir važiuok bent iki 31% pigiau, ir turėdamas iki 16% daugiau galios!!! http://www.automobiliams.lt/

Vartotojo avataras
automobiliams.lt
Dalyvis
PranešimaiCOLON 24
UžsiregistravoCOLON 2010 02 02, 07:01
AutomobilisCOLON H2 2003m.
SkypeCOLON telebokstas
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Oro srauto derintojas

Neperskaitytas pranešimas automobiliams.lt » 2010 02 04, 01:14

Roliz rašėCOLON
Bla bla blabla bla bla bla bla bla blalalala bla !
Va va , žemaitukas bailys... nebus iš Tamstos fiziko. 22 metuku per mažai daryti ką nors rimto...
Optimizuok automobilio variklį ir važiuok bent iki 31% pigiau, ir turėdamas iki 16% daugiau galios!!! http://www.automobiliams.lt/

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Oro srauto derintojas

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2010 02 04, 01:21

automobiliams.lt rašėCOLON
Roliz rašėCOLON
Bla bla blabla bla bla bla bla bla blalalala bla !
Va va , žemaitukas bailys... nebus iš Tamstos fiziko. 22 metuku per mažai daryti ką nors rimto...
O profili ismokai skaityti ... Tas tavo bandymas yra toks pats, kaip irodyneti ,kad zeme plokscia. Nei tu manes pazysti nei ka , kad zinotum ar as ka rimto nuveikiau ar ne.
Accord Tourer

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Re: Oro srauto derintojas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2010 02 04, 08:54

Ok, toks variantas tinka - atvažiuojame į Kaunas - Vilnius esančią degalinę Neste. Prisipilu pilną baką degalų ir pravažiuojam bent iki Elektrėnų bei grįžtam atgal pastoviu greičiu. Tada vėl įsipilam toj pačioj degalinėj pilną baką ir užfiksuojam parodymus, kiek kuro įsipilta.
Dedam tą skarbonkę į oro paėmimo šlangą ir važiuojam tą patį maršrutą, grįžtam į degalinę ir pamatuojam suvartotą degalų kiekį.

Jei suvartoja su OSD mažiau, aš viešai atsiprašau ir nuperku produktą iš jūsų. Jei suvartoja tiek pat arba daugiau, jūs atsiprašot viešai ir penkis kartus padengiat mano išlaidas kurui šio eksperimento metu. Tinka?
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
automobiliams.lt
Dalyvis
PranešimaiCOLON 24
UžsiregistravoCOLON 2010 02 02, 07:01
AutomobilisCOLON H2 2003m.
SkypeCOLON telebokstas
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Oro srauto derintojas

Neperskaitytas pranešimas automobiliams.lt » 2010 02 04, 09:05

Roliz rašėCOLON O profili ismokai skaityti ... Tas tavo bandymas yra toks pats, kaip irodyneti ,kad zeme plokscia. Nei tu manes pazysti nei ka , kad zinotum ar as ka rimto nuveikiau ar ne.
Matai Žmogau, man ant dienų 50 metų ir Paties aš ne tujinu, tai jau yra auklėjimo stoka, o apie žinių bagažą ir gyvenimiškają patirtį kalbėti, tai nemanau, kad verta. Bet nežiūrint į tai aš atsakinėju į Paties laiškus, o Pats tik šaipaisi, nes suvokti apie ką yra kalba, dar per anksti, ir be abejonės esant auklėjimo spragoms nieko kito nebelieka kaip tik apsimesti ką nors žinančiu ir neigti, tai ko nesupranti. Sėkmės, "busimasis" Fizike.
Optimizuok automobilio variklį ir važiuok bent iki 31% pigiau, ir turėdamas iki 16% daugiau galios!!! http://www.automobiliams.lt/

Vartotojo avataras
automobiliams.lt
Dalyvis
PranešimaiCOLON 24
UžsiregistravoCOLON 2010 02 02, 07:01
AutomobilisCOLON H2 2003m.
SkypeCOLON telebokstas
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Oro srauto derintojas

Neperskaitytas pranešimas automobiliams.lt » 2010 02 04, 09:19

Dzhedaj rašėCOLONOk, toks variantas tinka - atvažiuojame į Kaunas - Vilnius esančią degalinę Neste. Prisipilu pilną baką degalų ir pravažiuojam bent iki Elektrėnų bei grįžtam atgal pastoviu greičiu. Tada vėl įsipilam toj pačioj degalinėj pilną baką ir užfiksuojam parodymus, kiek kuro įsipilta.
Dedam tą skarbonkę į oro paėmimo šlangą ir važiuojam tą patį maršrutą, grįžtam į degalinę ir pamatuojam suvartotą degalų kiekį.

Jei suvartoja su OSD mažiau, aš viešai atsiprašau ir nuperku produktą iš jūsų. Jei suvartoja tiek pat arba daugiau, jūs atsiprašot viešai ir penkis kartus padengiat mano išlaidas kurui šio eksperimento metu. Tinka?

Be abejonės tinka. Tik OSD nėra skarbonkė, ir ji dedama ne į oro šlangą. Tačiau, Kaune yra atstovas Jis viską padarys. Tik žmogus turi dar darbų, tai reikia paderinti laiką. Tai , manau galima padaryti per privatą. O atsiprašinėti tikrai nereikės, tiesiog išradimai, kurie yra padaryti labai neseniai, jie nėra dar nei fizikos, nei kokiuose tai vadovėliuose. Po pietų įdėsiu Mitsubishi Outlanderio, dizelio 2008-9m. oro srauto matuoklės foto ir galėsim pasiaaiškinti, veikimo principus.
Jei turėtumėt galimybę, įdėti savo matuoklės nuotrauką, tai būtų didelis pliusas, ir tai butų didelis prašymas.
Optimizuok automobilio variklį ir važiuok bent iki 31% pigiau, ir turėdamas iki 16% daugiau galios!!! http://www.automobiliams.lt/

Vartotojo avataras
M_actep
Dalyvis
PranešimaiCOLON 789
UžsiregistravoCOLON 2009 01 05, 20:22
AutomobilisCOLON galant90
SkypeCOLON mactep_ccc
MiestasCOLON Kaišiadorys-Dremmen

Re: Oro srauto derintojas

Neperskaitytas pranešimas M_actep » 2010 02 04, 09:21

Su nekantrumu lauksim rezultatu :D
Colt 90m 44kW shrote
Galant 89 m 55 kW shrote
Galant 90 m. 66 kW- rudyja kieme,ruoshiasi keliaut i shrota
Mazda 626 89 m. 66 kW - truko galva,keliaus i shrot
lancer 93 m. 83kW - Darbinis arkliukas

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Re: Oro srauto derintojas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2010 02 04, 09:25

Iš jūsų pačių saito:
"Taip montuoti siūlo gamintojas, tačiau mes pastebėjome, jog veiksmingiau, patikimiau ir atsakingiau yra montavimas kitoje vietoje. Tiesa tai užima šiek tiek daugiau laiko, bet pinigėliai nedideli, tačiau kartu atliekama ir oro matuoklės profilaktika."

Galima gal sužinoti, kur kitur yra montuojama ir kokia oro srauto matuoklės profilaktika atliekama?
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
automobiliams.lt
Dalyvis
PranešimaiCOLON 24
UžsiregistravoCOLON 2010 02 02, 07:01
AutomobilisCOLON H2 2003m.
SkypeCOLON telebokstas
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Oro srauto derintojas

Neperskaitytas pranešimas automobiliams.lt » 2010 02 04, 10:05

Dzhedaj rašėCOLONIš jūsų pačių saito:
"Taip montuoti siūlo gamintojas, tačiau mes pastebėjome, jog veiksmingiau, patikimiau ir atsakingiau yra montavimas kitoje vietoje. Tiesa tai užima šiek tiek daugiau laiko, bet pinigėliai nedideli, tačiau kartu atliekama ir oro matuoklės profilaktika."

Galima gal sužinoti, kur kitur yra montuojama ir kokia oro srauto matuoklės profilaktika atliekama?
Šiaip tai yra kaip ir paslaptis, nes padaryti geriau nei siūlo gamintojas, yra pasiekimas. Parašysiu į privatą.
Optimizuok automobilio variklį ir važiuok bent iki 31% pigiau, ir turėdamas iki 16% daugiau galios!!! http://www.automobiliams.lt/

Vartotojo avataras
automobiliams.lt
Dalyvis
PranešimaiCOLON 24
UžsiregistravoCOLON 2010 02 02, 07:01
AutomobilisCOLON H2 2003m.
SkypeCOLON telebokstas
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Oro srauto derintojas

Neperskaitytas pranešimas automobiliams.lt » 2010 02 04, 23:50

Ilgai gimdytas faktas:
1. http://img246.imageshack.us/i/atvaizd0095.jpg/
2. http://img17.imageshack.us/i/atvaizd0093.jpg/
Tai yra Mitsubishi outlanderio 2008-9 m.dizeliuko matuoklė. Akivaizdžiai matosi, jog ji nėra tradicinė, ir kad yra kažkas ne tokio kaip tradicinėse. Iš galo(2), grotelės padalintos į 2 dalis, iį priekio(1) akivaizdžiai matosi jog daviklis yra apgaubtas vamzdeliu. Įšeitų matuoklė matuoklėje.
3. http://img20.imageshack.us/i/atvaizd0094z.jpg/
Tai va pučiant spalvotus dumus į tą mažają jie sukasi. Tai yra lygiai tas pats kas su OSD. Daugiau ką nors pridurti neturiu.
Kaip jau ir buvau minėjęs Mitsubishi labiausiai linkę į inovacijas. Tai kas pažangu yra pritaikoma.
Susumavus išeina:
1. CarUp yra pridedami perkant naują Mitsubishi automobilį... ir išduodamas pasas, jog papildomas įrenginys veiks 5 metus.
2. Naudoja naujo tipo modifikuotas oro srauto matuokles.

Matuokles jau naudoja ir BMW.
http://www.osm.lt/index.php?productID=285
Tikiuosi, kas parašyta po matuokle , bus paskaityta, ir gal net paspausta ant matuoklės ir pažiūrėta kita nuotrauka.
Paskutinį kartą redagavo 6 automobiliams.lt. Iš viso redaguota 2010 kartus.
Optimizuok automobilio variklį ir važiuok bent iki 31% pigiau, ir turėdamas iki 16% daugiau galios!!! http://www.automobiliams.lt/

Vartotojo avataras
Mantas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 6487
UžsiregistravoCOLON 2006 06 19, 10:30
AutomobilisCOLON Honda S2000 + MB W140
MiestasCOLON Kaunas

Re: Oro srauto derintojas

Neperskaitytas pranešimas Mantas » 2010 02 05, 15:01

automobiliams.lt rašėCOLON
Roliz rašėCOLON O profili ismokai skaityti ... Tas tavo bandymas yra toks pats, kaip irodyneti ,kad zeme plokscia. Nei tu manes pazysti nei ka , kad zinotum ar as ka rimto nuveikiau ar ne.
Matai Žmogau, man ant dienų 50 metų ir Paties aš ne tujinu, tai jau yra auklėjimo stoka, o apie žinių bagažą ir gyvenimiškają patirtį kalbėti, tai nemanau, kad verta. Bet nežiūrint į tai aš atsakinėju į Paties laiškus, o Pats tik šaipaisi, nes suvokti apie ką yra kalba, dar per anksti, ir be abejonės esant auklėjimo spragoms nieko kito nebelieka kaip tik apsimesti ką nors žinančiu ir neigti, tai ko nesupranti. Sėkmės, "busimasis" Fizike.
Del "tujinimo", tai sorry, bet pas mus forume tiesiog taip bendraujama. Taip kad butu gerai, kad nesikabinetum prie ko papuola.

O prie eksperimento ir as prisijungciau. Tik mane labiau domintu 16% galios padidejimas, o ne 31% kuro taupymas (nors pries tai irgi nieko neturiu). Jei prietaisas pasiteisina, nuperku sau ir atvedu dar tris draugus (viso 4 nauji klientai). Siulykit kaip galima butu atlikti eksperimenta.
Didelio vaiko dideli žaislai:
Honda S2000 AP2 (summer FUN)
Mercedes Benz S-Class W140 (daily VIP)
BMW [e36] 328i coupe (trackday)

BUTTON_POST_REPLY