Apie autoservisus

Remonto klausimai, netinkantys kitose skiltyse

Kur geriausia remontuoti savo mitsą?

Apklausa baigėsi 2005 06 03, 01:03

Oficialaus Mitsubishi atstovo servise
2
6%
Rimtame, vardą turinčiame servise
2
6%
Mažame,bet tvarkingame servisiuke
15
43%
Snarglyne pas dėdę Vasią, bet oficialiai
1
3%
Pas dėdę Vasią (neoficialiai)
7
20%
Remontuoti pačiam (laisvalaikiu)
6
17%
Važiuoti kol važiuoja, o paskui statyti į garažą neribotam laikui
2
6%
 
Viso balsųCOLON 35

Vartotojo avataras
ZaZaZ
Dalyvis
PranešimaiCOLON 143
UžsiregistravoCOLON 2004 12 09, 02:00
MiestasCOLON Å iauliai

Apie autoservisus

Neperskaitytas pranešimas ZaZaZ » 2005 05 20, 01:03

Ej liaudis: pasidalinkit savo ispudziais apie servisus Lietuvos...

Va mintis toki topica skelt kilo po to, kai Siauliuose paskambinau i vietini tipo 'Mitsubishi atstova'...paklausiau: yra beda su laisvom apsukom, ar imanoma ir kiek kainuotu diagnostika kame tikrai beda.....atsakymas: cia nera sukurta programos tokiai masinai (1G Eclipse) ir bla bla.........man siaip yra PX ar turit jus kompa 1G'ui ar ne.....jei esi servisas - mitsu atstovas, tai :censored: (nepykit uz keiksmazodi) tu TURI galet suremontuot belekoki mitsa, na aisku kaina gali buti didele, bet tu PRIVALAI remontuoti to gamintojo kuri giries atstovaujas masinkas...
nostalgija: raudona Mitsubishi Eclpse GS,
dabar: juoda Mitsubishi Eclpse GS, Šiauliai

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2005 05 20, 01:15

oj tevai tu regis nesi skaites mano pasisakimo apie mitsu atstovus siauliu kaime man irgi pasiunte sake nieko negalim padet neturi programu tokiam variliui tai sakau jus mitsus tvarkot ar ne sako tvarkom bet tuo klausimu ne :lol: tai va lochai jie yra siauliuosia tik viena vieta kur turi zmogus nelegalia programa ir tvarko sako visus zinojau jo telefona bet ten eile pora men i prieki taip kad sekmes :wink:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
ZaZaZ
Dalyvis
PranešimaiCOLON 143
UžsiregistravoCOLON 2004 12 09, 02:00
MiestasCOLON Å iauliai

Neperskaitytas pranešimas ZaZaZ » 2005 05 20, 02:18

zmogus turi nelegalia programa ir sako tvarko visus
A kartais ne Shimkus? ten kazkur pagegiu gatvej ar kokioj nzn.
nostalgija: raudona Mitsubishi Eclpse GS,
dabar: juoda Mitsubishi Eclpse GS, Šiauliai

Vartotojo avataras
Nomad
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1978
UžsiregistravoCOLON 2005 01 14, 02:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon '98 Tsi AWD
SkypeCOLON justas.gvozdiovas
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Nomad » 2005 05 20, 02:20

ne kas geriau ir vln. nuvaziavau pasitikrint savo mitsa, tai pakaba patikrino, o kompo pajungti nesugebejo :( klausiu ka daryt? sako nzn. su detalem irgi panasei kadangi mano mitsu yra USA tai detaliu pas juos kaip ir nera, nebent daryti uzsakyma per n ranku.
Paveikslėlis
Eagle Talon '98 AWD TSI 4G63T, MHI EVO III turbo
Reklama Internete

Vartotojo avataras
Sharas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1064
UžsiregistravoCOLON 2005 04 10, 03:00
MiestasCOLON Vilnius - Siaul

Neperskaitytas pranešimas Sharas » 2005 05 25, 21:44

As tai siauliuose zinau gera servisiuka vaziuoklei, stabdziams ir pan. daro gerai ir nebranginikai. Dar yra ipurskimu meistrai is dalies neblogi, man kompa kur tvarke (nu bet tai gal nevisai sutvarke, nors nzn gal daugiau ir neimanoma).
Daily pocket-rocket: 92 Mitsu Colt Gti
Weekend: turbo powered Nissan S12
EikTuNaa... TEAM
Zvaigzdiu Metalas Inc.

Vartotojo avataras
Alertaz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 176
UžsiregistravoCOLON 2004 09 14, 03:00
AutomobilisCOLON Ford Focus, kartais Mitsubishi Cari
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Alertaz » 2005 05 26, 07:51

As tai nusprendziau, kad i vytara masina varysiu kai bus kas nors negerai su varikliu, nes manau ir mazuose tvarkinguose servisuose gali tokia pacia kokybe patvarkyt pvz. vaziuokle, o kaina bent jau darbu tai skiriasi dvigubai ...
Mitsubishi Carisma 1.8 GDI '98 zalia <----Retkarciais
Ford Focus 1.6 Ti-VCT '06 melynas.

Vartotojo avataras
jonux
Dalyvis
PranešimaiCOLON 103
UžsiregistravoCOLON 2004 12 13, 02:00
SkypeCOLON jonas_666
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas jonux » 2005 05 26, 08:27

Tai va, aš neseniai buvau nuvaręs savo bolida i "ARX servisą" (dar kitaip vadinamą "Škodos" servisu, Geležinio vilko 52, Vilnius". Labai tvarkingas servisas su gera įranga, viskas oficialiai, operatyviai ir, kas įdomiausia, praktiškai už tokią kainą, kaip garaže pas dėdę Vasią. Ratų suvedimas - 35 Lt, už tepalo pakeitimą (tepalas jų - pusiau sintetinis), tepalo filtro, oro filtro ir kuro filtro pakeitimą (filtrus reikia atsivežti savo) - 102 Lt. Važiuoklės diagnostika nemokamai. Kitų kainų nežinau. Minusas, kad negali atlikti Mitsubishi variklio diagnostikos ir kartais būna, kad reikia iš ankstu užsirašyti, nes klientų trūkumu jie tikrai nesiskundžia.
Eclipse GS 1993 m. 2.0 16V Black

Vartotojo avataras
SNOOPY
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1065
UžsiregistravoCOLON 2004 12 05, 02:00
AutomobilisCOLON BMW 530D
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas SNOOPY » 2005 05 29, 23:01

As pasisakau uz "Rimtame, vardą turinčiame servise" arba Mitsu servise, nes kiti nelabai ikabina mano tackos ligas. :idea:
BMW 530D 1999m (221AG)

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11303
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2005 05 30, 18:36

jonux rašėCOLONTai va, aš neseniai buvau nuvaręs savo bolida i "ARX servisą" (dar kitaip vadinamą "Škodos" servisu, Geležinio vilko 52, Vilnius". Labai tvarkingas servisas su gera įranga, viskas oficialiai, operatyviai ir, kas įdomiausia, praktiškai už tokią kainą, kaip garaže pas dėdę Vasią. Ratų suvedimas - 35 Lt, už tepalo pakeitimą (tepalas jų - pusiau sintetinis), tepalo filtro, oro filtro ir kuro filtro pakeitimą (filtrus reikia atsivežti savo) - 102 Lt. Važiuoklės diagnostika nemokamai. Kitų kainų nežinau. Minusas, kad negali atlikti Mitsubishi variklio diagnostikos ir kartais būna, kad reikia iš ankstu užsirašyti, nes klientų trūkumu jie tikrai nesiskundžia.
Ratų suvedimas NUO 35 litų :) Tai čia yra vienai ašiai :) Jei reikės abi pakrapštyt- 70 sumokėsi. Aš va šiandien ten pat suvedimą dariausi- 50 litukų.
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 06 02, 15:56

ZyXEL rašėCOLON
jonux rašėCOLONTai va, aš neseniai buvau nuvaręs savo bolida i "ARX servisą" (dar kitaip vadinamą "Škodos" servisu, Geležinio vilko 52, Vilnius". Labai tvarkingas servisas su gera įranga, viskas oficialiai, operatyviai ir, kas įdomiausia, praktiškai už tokią kainą, kaip garaže pas dėdę Vasią. Ratų suvedimas - 35 Lt, už tepalo pakeitimą (tepalas jų - pusiau sintetinis), tepalo filtro, oro filtro ir kuro filtro pakeitimą (filtrus reikia atsivežti savo) - 102 Lt. Važiuoklės diagnostika nemokamai. Kitų kainų nežinau. Minusas, kad negali atlikti Mitsubishi variklio diagnostikos ir kartais būna, kad reikia iš ankstu užsirašyti, nes klientų trūkumu jie tikrai nesiskundžia.
Ratų suvedimas NUO 35 litų :) Tai čia yra vienai ašiai :) Jei reikės abi pakrapštyt- 70 sumokėsi. Aš va šiandien ten pat suvedimą dariausi- 50 litukų.
as pasidariau uz 30 lt abieju asiu su mechaniniu prietaisu, siaip geras suvedinetojas dare (daug kas gyre)
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
rimciux
Dalyvis
PranešimaiCOLON 723
UžsiregistravoCOLON 2004 10 05, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas rimciux » 2005 06 02, 16:21

Matosas rašėCOLON
ZyXEL rašėCOLON Ratų suvedimas NUO 35 litų :) Tai čia yra vienai ašiai :) Jei reikės abi pakrapštyt- 70 sumokėsi. Aš va šiandien ten pat suvedimą dariausi- 50 litukų.
as pasidariau uz 30 lt abieju asiu su mechaniniu prietaisu, siaip geras suvedinetojas dare (daug kas gyre)
tai paskelbk viesai kordinales to meistriuko :!:
Eclipse 1G Targa (SOLD)

BUTTON_POST_REPLY