Stiklų pakelėjas

Remonto klausimai, netinkantys kitose skiltyse
Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2005 06 20, 21:20

siaip jo langai kad is remo islipa tai cia clipsu liga ten tas lango laikiklis kuri kelia motoras ant trosiuko labai maza plota ima tai tas langa plaukioja yra keletas ligos gydimo budu padidinti plota kuri apima ta plasmaske bet cia sudetinga poto galima isvalyti laikiklius issitraukus lauk langa ir juos pacius tokias gumas taip pat gali siek tiek palenkti duru krasta kad tas laikikliukas ant kampo pagautu langa kas liecia valyma geriausias bet nepatikimiausiais budas beja valyti reikia tik priekini nes galinis ir taip lengvai vaiksto taigis ir issineria dar galima sutepti kokiu slidziu silikonu ar dar kuo nzn pats spresdavau muilo emulsija padejo bet kai iskale langa vel pradejo pusinet taip ir nebetvarkiau :wink:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
wooppyz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 65
UžsiregistravoCOLON 2004 08 15, 03:00
MiestasCOLON VLN

Re: Stiklų pakelėjas

Neperskaitytas pranešimas wooppyz » 2005 06 21, 07:31

marius rašėCOLONTAi va, ka tik is garazo jau perrinkau duris, lango kelimo mechanizma galima atskirai pakeist, jei varikliukas geras, paliekam ta pati. jei yra kokiu klausimu, you R welcome ;)

wooppyz rašėCOLONTai va po savaitgalio pasivažinėjimų žvyrkeliais nebeveikia pokelėjas vieno stiklo, spėju trosas nukritęs klausimas ar keičiasi tik trosas ar su visu pakelėju, kokios kainos ir kur nebrangiai susitvarkyt vilniuje.
Variklis sveikas tik trosui amen suvėlė jį ir nesikeičia reikia visą pakelėją imt naują. O priežastis to buvo pakelėjo plastmasė viena sulūžo ir nuslydo trosas kurį vėliau suvėlė ritė. Pasekmės pakelėjo variklis bagažinėje trosas pririštas prie durų langas nebesidarinėja kol naujo pakelėjo nebus...
Lancer CA0 93 1.6 83kW vy?°nia

Vartotojo avataras
markoh
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2882
UžsiregistravoCOLON 2004 08 14, 03:00
AutomobilisCOLON Colt GTi/ Leon Sport Edition MY02
SkypeCOLON markoh74
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas markoh » 2005 06 21, 10:27

Reikia ardyt, ziuret, gal kuris varztas atsiverzes kur stikla laiko.
nervas rašėCOLONtadu ant to pachio dar viena klausima - pas mane ekplypses abieju duru langaj uzsidarydami ishslysta lauk ish remo ir palieka skyles - nu kazhkajp iskypai uzhsidaro. tai kiekviena karta rejkia ranka prilajkyt pati stikla ir stumt uzhdarant, kad nepabegtu ish vezhiu. ar tai normalu??!! isivaizduokit kokis stiklas puikus prishtajs po kotleto nuchiupinejus kiekviena karta uzhdarant.

Opel Zafira 2,2 DTI- Family Edition
Seat Leon TDI Sport- daily Edition

Širdy Mitsubishi

Vartotojo avataras
markoh
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2882
UžsiregistravoCOLON 2004 08 14, 03:00
AutomobilisCOLON Colt GTi/ Leon Sport Edition MY02
SkypeCOLON markoh74
MiestasCOLON Vilnius

Re: Stiklų pakelėjas

Neperskaitytas pranešimas markoh » 2005 06 21, 10:32

Pas mano colta panasi beda buvo, Aisku gali visa stiklo pakelejo mechanizma pirkti (iki 100Lt kainuos) ,bet gali atskirai paieskoti remelio su trosu, varikliukas nesunkiai issiima. As savo isvis suburiau, turejau trosa, pusdieni pazaidziau ir pasidariau ,zodziu custom made ir viskas veikia! :wink:

wooppyz rašėCOLON
marius rašėCOLONTAi va, ka tik is garazo jau perrinkau duris, lango kelimo mechanizma galima atskirai pakeist, jei varikliukas geras, paliekam ta pati. jei yra kokiu klausimu, you R welcome ;)

Variklis sveikas tik trosui amen suvėlė jį ir nesikeičia reikia visą pakelėją imt naują. O priežastis to buvo pakelėjo plastmasė viena sulūžo ir nuslydo trosas kurį vėliau suvėlė ritė. Pasekmės pakelėjo variklis bagažinėje trosas pririštas prie durų langas nebesidarinėja kol naujo pakelėjo nebus...

Opel Zafira 2,2 DTI- Family Edition
Seat Leon TDI Sport- daily Edition

Širdy Mitsubishi

nervas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2004 10 11, 03:00
MiestasCOLON Vyylnius

Neperskaitytas pranešimas nervas » 2005 06 21, 12:01

marius rašėCOLONReikia ardyt, ziuret, gal kuris varztas atsiverzes kur stikla laiko.
nervas rašėCOLONtadu ant to pachio dar viena klausima - pas mane ekplypses abieju duru langaj uzsidarydami ishslysta lauk ish remo ir palieka skyles - nu kazhkajp iskypai uzhsidaro. tai kiekviena karta rejkia ranka prilajkyt pati stikla ir stumt uzhdarant, kad nepabegtu ish vezhiu. ar tai normalu??!! isivaizduokit kokis stiklas puikus prishtajs po kotleto nuchiupinejus kiekviena karta uzhdarant.
tai tipo sakai apdaila nusiimt ir zhvelgt vidun, si? nu rejx pasiknist kuria diena. bo uzhknisa bent jau shiek tiek. ale rejx perzhvelgt viska, ir sutepsiu, ir paplatinsiu grioveli kajp nors gal.
pykta yklypse du-nulis dohc 2000gt (paleidzhiu ish ranku)

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2005 06 21, 16:09

platint grioveliu nepatariu dar daugiau bedos prisidarysi nes jei bus platesnis tai stiklas kreivai gules ir dar labiau striks cia zinok slidus reikalas gali padet o gali ir visai suvaryt :wink:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
Henris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 2005 01 04, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

Neperskaitytas pranešimas Henris » 2005 06 21, 21:10

Pas mane keleivio priekines puses langas kartais isvis nereaguoja, o kartais tik trecdalis atsidaro, ir nekrushu sau galvos, svarbiausia, kad vairuotojo langas veikia, o kad koks dundukas nedainetu to mano sugedusio lango nuspaudi window lock i viskas :)

Vartotojo avataras
darka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 2005 06 01, 03:00

Neperskaitytas pranešimas darka » 2005 06 22, 11:37

nervas rašėCOLONtadu ant to pachio dar viena klausima - pas mane ekplypses abieju duru langaj uzsidarydami ishslysta lauk ish remo ir palieka skyles - nu kazhkajp iskypai uzhsidaro. tai kiekviena karta rejkia ranka prilajkyt pati stikla ir stumt uzhdarant, kad nepabegtu ish vezhiu. ar tai normalu??!! isivaizduokit kokis stiklas puikus prishtajs po kotleto nuchiupinejus kiekviena karta uzhdarant.

vat vat - pas mane irgi toks marzmas bet kol kas vienoj pusej - kas cia kaltas :) ?

Vartotojo avataras
Henris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 2005 01 04, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

Neperskaitytas pranešimas Henris » 2005 07 30, 18:16

prisizaidziau su savo tuo pusiau veikianciu langu, blin trosas visai nutruko ir dabar stiklas su visu tuo plastmasiniu laikikliu krenta zemen, tai savaitgali kol servisai nedirba paremiau ta plastmase ant tokio metalinio rakto i duru rema, tikiuosi iki pirmadienio langas nenukris, ir beje gal zinot ar uzdeju nauja troseli sitas reikalas susitvarkys??? Beje ar troselis specifinis koks nors ar gali tikti nuo kitu masinu, ar man butina reiks daba i koki vytara varyt kad pritaikytu ir pakeistu, gal nutuokiat kiek sitas reikalas kainuotu???
Blin puse metu be problemu vazinejau, daba kai pradejo viskas biret, net vat iki tokiu smulkmenu kaip lango trosas
Lancer 94-95, 1.6 benzas, gerai eina, tik pastoviai islenda koks shudukas :)

Vartotojo avataras
DeeDee
Dalyvis
PranešimaiCOLON 50
UžsiregistravoCOLON 2005 07 25, 03:00
MiestasCOLON Marijampole

Neperskaitytas pranešimas DeeDee » 2005 07 30, 18:46

troselis tikrai niekuo neipatingas, tik ilgi reikia tinkama parinkt, o del visu tu slydinejimu, tai cia gumos bus isdile i vsio.
rs 13
eclipse :( kaip ir ner
galant SOLD :)
need eclipse Turbo

Vartotojo avataras
markoh
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2882
UžsiregistravoCOLON 2004 08 14, 03:00
AutomobilisCOLON Colt GTi/ Leon Sport Edition MY02
SkypeCOLON markoh74
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas markoh » 2005 07 31, 22:31

Atskirai ieskok troso, su varikliuku bus brangiau. Kolkas gali issiardes duris paremt su kokia malka, kad nekristu. :wink:

Henris rašėCOLONprisizaidziau su savo tuo pusiau veikianciu langu, blin trosas visai nutruko ir dabar stiklas su visu tuo plastmasiniu laikikliu krenta zemen, tai savaitgali kol servisai nedirba paremiau ta plastmase ant tokio metalinio rakto i duru rema, tikiuosi iki pirmadienio langas nenukris, ir beje gal zinot ar uzdeju nauja troseli sitas reikalas susitvarkys??? Beje ar troselis specifinis koks nors ar gali tikti nuo kitu masinu, ar man butina reiks daba i koki vytara varyt kad pritaikytu ir pakeistu, gal nutuokiat kiek sitas reikalas kainuotu???
Blin puse metu be problemu vazinejau, daba kai pradejo viskas biret, net vat iki tokiu smulkmenu kaip lango trosas

Opel Zafira 2,2 DTI- Family Edition
Seat Leon TDI Sport- daily Edition

Širdy Mitsubishi

Vartotojo avataras
Henris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 2005 01 04, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

Neperskaitytas pranešimas Henris » 2005 08 02, 20:46

taip ir padariau, beje man LABAI SVARBU zinot ar 94 lancerio dureles ir stiklo pakelejas identiskai vienodi su colt'o 94 m???? Nes ieskau to pakelejo ir klp ir kaune, masinu tokio modelio pilna bet visos kaip tycia be pakeleju arba isvis be dureliu :PP jei ka kur nors suseksit praneskit beje 2 savaites manes nebus nuo 6 iki 21 rugpjucio tai tuo metu mano masinyte bus su paremtu langu ant malku saugomoj aikstelej :)) tai gal spesiu rast dabar per dvi dienas arba jau teks ieskot grizus. BET RIMTAI AR NUO COLTO MAN GALI TIKTI PAKELEJAS????
Lancer 94-95, 1.6 benzas, gerai eina, tik pastoviai islenda koks shudukas :)

Vartotojo avataras
markoh
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2882
UžsiregistravoCOLON 2004 08 14, 03:00
AutomobilisCOLON Colt GTi/ Leon Sport Edition MY02
SkypeCOLON markoh74
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas markoh » 2005 08 02, 22:19

Turetu but identiski.
Henris rašėCOLONtaip ir padariau, beje man LABAI SVARBU zinot ar 94 lancerio dureles ir stiklo pakelejas identiskai vienodi su colt'o 94 m???? Nes ieskau to pakelejo ir klp ir kaune, masinu tokio modelio pilna bet visos kaip tycia be pakeleju arba isvis be dureliu :PP jei ka kur nors suseksit praneskit beje 2 savaites manes nebus nuo 6 iki 21 rugpjucio tai tuo metu mano masinyte bus su paremtu langu ant malku saugomoj aikstelej :)) tai gal spesiu rast dabar per dvi dienas arba jau teks ieskot grizus. BET RIMTAI AR NUO COLTO MAN GALI TIKTI PAKELEJAS????

Opel Zafira 2,2 DTI- Family Edition
Seat Leon TDI Sport- daily Edition

Širdy Mitsubishi

Vartotojo avataras
Kevinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14203
UžsiregistravoCOLON 2005 08 06, 03:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon 1990 TSi AWD
SkypeCOLON id: architektas.com
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Kevinas » 2005 10 06, 18:47

pas mane irgi ne pilnai uzsidaro stiklai.. ypac jei lyja tai neuzkelia atrodo kad del vandens nekeltu.. bet ir jei sausas stiklas neuzvaziuoja tenka kotleta masinoj bevalgant pastumti langa riebaluota ranka :D zodziu ka ten patvarkyti nusiardzius apdaila? ;]
Mitsubishi Eclipse 1992 GS (sold)
Eagle Talon 1990 TSi AWD (sold)
http://www.avstudija.lt

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 10 07, 09:02

Kevinas rašėCOLONpas mane irgi ne pilnai uzsidaro stiklai.. ypac jei lyja tai neuzkelia atrodo kad del vandens nekeltu.. bet ir jei sausas stiklas neuzvaziuoja tenka kotleta masinoj bevalgant pastumti langa riebaluota ranka :D zodziu ka ten patvarkyti nusiardzius apdaila? ;]
nuimt visas plastmases ir viską sutept pradžiai :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

BUTTON_POST_REPLY