Duslintuvo keitimas

Remonto klausimai, netinkantys kitose skiltyse
Vartotojo avataras
Jarka
Klubo narys
PranešimaiCOLON 3227
UžsiregistravoCOLON 2005 01 25, 02:00
AutomobilisCOLON rav4
MiestasCOLON Visatos centras

Neperskaitytas pranešimas Jarka » 2005 10 06, 15:18

Matosas rašėCOLON
Jarka rašėCOLONnemanau, kad verta ismetinet rezonatorius, nes nieko blogo jie tikrai nedaro, arkliu nevalgo.
o gi pas dyzelius reikia ziuret, kad po tu bakeliu keitimu, bamperis juodas nepasidarytu, srove nukreipta zemyn kaip nors ar ka (gluso galune turiu omeny)
jarka turbūt ne taip išsireiškiai tai čia šnekama kad norisi insimes rezonatorių o išmest lauk katalizatorių, arba aš ne taip kažką supratau tavo poste :roll:
o kad neapruktų tai galima darytis panašiai kaip pas mani, nu ir pas ZyXEL (pagal Matosa :lol: ) tiesiog daugiau iškišti galą ir tiek, aa vo dar pas Nomad'a tas pac, tik pas jį kur kas daugiau iškišta :D
kazkodel man pasirode, kad kazkas ruosiesi ismest rezonatoriu :oops: my bad :wink:
o tai pas tave eclipse dohc tdi?? :lol:
ex 1g dohc n/a
ex 2g tsi flight simulator: desert eagle
evo VIII - winged hussar
http://www.makeroadssafe.com

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 10 06, 15:21

Jarka rašėCOLON
Matosas rašėCOLON jarka turbūt ne taip išsireiškiai tai čia šnekama kad norisi insimes rezonatorių o išmest lauk katalizatorių, arba aš ne taip kažką supratau tavo poste :roll:
o kad neapruktų tai galima darytis panašiai kaip pas mani, nu ir pas ZyXEL (pagal Matosa :lol: ) tiesiog daugiau iškišti galą ir tiek, aa vo dar pas Nomad'a tas pac, tik pas jį kur kas daugiau iškišta :D
kazkodel man pasirode, kad kazkas ruosiesi ismest rezonatoriu :oops: my bad :wink:
o tai pas tave eclipse dohc tdi?? :lol:
ne pas mane 3000 GT taigi :lol:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

BUTTON_POST_REPLY