Neveikia vairuotojo puses valytuvas

Remonto klausimai, netinkantys kitose skiltyse
Vartotojo avataras
Kadras
Dalyvis
PranešimaiCOLON 181
UžsiregistravoCOLON 2007 12 06, 22:46
AutomobilisCOLON Carisma
MiestasCOLON Vilnius

Neveikia vairuotojo puses valytuvas

Neperskaitytas pranešimas Kadras » 2010 12 26, 17:35

Sveiki turiu problema vakar bevaziuojant ir beveikiant valytuvams vienas eme ir sustojo veikti vairuotojo puses...keleivio veikia normaliai. Pabandziau pajudint neveikianti tai jis labai lengvai vaiksto lyg kazkas atsikabino nutruko kad su juo gali daryt ka nori itariu gal kokia mechanizmo traukute. Ar sunku paremontuot paciam?

Vartotojo avataras
ZeRoX
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2140
UžsiregistravoCOLON 2009 11 15, 19:06
AutomobilisCOLON Skoda OCtavia
MiestasCOLON Panevėžys

Re: Neveikia vairuotojo puses valytuvas

Neperskaitytas pranešimas ZeRoX » 2010 12 26, 17:45

Varikliukas veikia? Jei taip tai tikriausiai tereikia nusiimti dangtelį nuo valytuvo ten kur prisisuka pats valytuvo rėmelis ir priveržti, kiek atsimenu neatsidarius kapoto prieiti su raktu neįmanoma, bet atidarius kapotą lengvai.

Ne carisma, bet va matosi tas dangtelis:
Paveikslėlis
Carisma '96 1.8l 85 kW SOLD
Škoda Octavia Combi '01 2.0 85kW

Vartotojo avataras
Kadras
Dalyvis
PranešimaiCOLON 181
UžsiregistravoCOLON 2007 12 06, 22:46
AutomobilisCOLON Carisma
MiestasCOLON Vilnius

Re: Neveikia vairuotojo puses valytuvas

Neperskaitytas pranešimas Kadras » 2010 12 26, 22:22

Jo varikliukas veikia nes keleivio puses valytuvas veikia buvau nusiemes valytuva kaip sakai bet problema ne tame nes kai nuemiau visa valytuva ir pasukinejau ta antgali ant kurio sukasi valytuvas jis labai laisvai vaiksciojo toks jausmas kad ten viduj kazkas nutruko ar atsikabino nes labai laisvai sukinejasi.

Vartotojo avataras
donciawaz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 803
UžsiregistravoCOLON 2008 10 31, 22:17
AutomobilisCOLON Sigma 3.0 130 kw.
SkypeCOLON donciawa_z
MiestasCOLON Akmenė

Re: Neveikia vairuotojo puses valytuvas

Neperskaitytas pranešimas donciawaz » 2010 12 26, 23:07

Tai gal nuo pačio valytuvo varikliuko to obuolio išsinėrę? Bet lyg ir abu į viena sujungti jie.
Mitsubishi Lancer 88 1.5i 66kw - Parduotas
Mitsubishi Lancer 89 1.5i 66kw - Parduodamas dalimis
Mitsubishi Sigma 92 3.0 v6 130kw naudojamas pagal paskirtį
Subaru Impreza 95 1.6 66kw 4wd.

Vartotojo avataras
Kadras
Dalyvis
PranešimaiCOLON 181
UžsiregistravoCOLON 2007 12 06, 22:46
AutomobilisCOLON Carisma
MiestasCOLON Vilnius

Re: Neveikia vairuotojo puses valytuvas

Neperskaitytas pranešimas Kadras » 2010 12 26, 23:28

na tai vat kad keista kad vienas puikiai veikia o kitas nea itariu kad kazkas kazkur issinere todel ir klausiu gal kas zino o dar visos plastmases pasalusios apledejusios reik kazkaip atsitirpint norint atsukt viska paziuret :)

po vandeniu
Dalyvis
PranešimaiCOLON 206
UžsiregistravoCOLON 2010 03 03, 10:40
AutomobilisCOLON carisma
MiestasCOLON Vilnius

Re: Neveikia vairuotojo puses valytuvas

Neperskaitytas pranešimas po vandeniu » 2011 02 24, 17:47

nuo "obuolio" bus nusinere, same shit ir pas mane. tik va kad nieko cia dziugaus is tikruju, tu plasmasiniu ivosiu tokiu kokiu reik nieks neturi, alkuniu su ivorem irgi, nauju mechanizmu irgi. svalkej mechanizmas 120 lt. pasli jie nx su tokiom kainom. tai tenka uzsiimti chemija - grezi vertikaliai obuoli kiaurai ir ivore, sabacini su varztu ir ziuri kaip laiko :) siandien toki procesa atlikau. tik dar kur sudas, tai kad visa ta padarytum turi nuimt visa valytuvu mechanizma su visu varikliuku priesakyje, nes kitaip neissiardo... bandziau nuimt keleivio puses alkune tuo keleivio puses "valytuvo obuolio" - xui...
Mitsubishi Carisma 96

Vartotojo avataras
Kadras
Dalyvis
PranešimaiCOLON 181
UžsiregistravoCOLON 2007 12 06, 22:46
AutomobilisCOLON Carisma
MiestasCOLON Vilnius

Re: Neveikia vairuotojo puses valytuvas

Neperskaitytas pranešimas Kadras » 2011 02 24, 19:30

po vandeniu rašėCOLONnuo "obuolio" bus nusinere, same shit ir pas mane. tik va kad nieko cia dziugaus is tikruju, tu plasmasiniu ivosiu tokiu kokiu reik nieks neturi, alkuniu su ivorem irgi, nauju mechanizmu irgi. svalkej mechanizmas 120 lt. pasli jie nx su tokiom kainom. tai tenka uzsiimti chemija - grezi vertikaliai obuoli kiaurai ir ivore, sabacini su varztu ir ziuri kaip laiko :) siandien toki procesa atlikau. tik dar kur sudas, tai kad visa ta padarytum turi nuimt visa valytuvu mechanizma su visu varikliuku priesakyje, nes kitaip neissiardo... bandziau nuimt keleivio puses alkune tuo keleivio puses "valytuvo obuolio" - xui...
as nuvariau pas pazistamus garazinius meistriukus sako jo reikia uzsiimt chemija ne karta ta dare tokia kaip tu sakai ir padare...kolkas laiko...

po vandeniu
Dalyvis
PranešimaiCOLON 206
UžsiregistravoCOLON 2010 03 03, 10:40
AutomobilisCOLON carisma
MiestasCOLON Vilnius

Re: Neveikia vairuotojo puses valytuvas

Neperskaitytas pranešimas po vandeniu » 2011 02 24, 22:38

o tai kad jau chemikai dare tai gal jie ten ka geriau uz mane padare, nes pas mane tokia beda nusimato kad su laiku verzle atsisuks nuo valytuvu sukiojimosi ir isbyres mano menas velniop, tai gal pastebejai kaip jie ten visus uztvirtinimus dare, ar tiesiog uzsuko saiba ir tiek?
Mitsubishi Carisma 96

Vartotojo avataras
Kadras
Dalyvis
PranešimaiCOLON 181
UžsiregistravoCOLON 2007 12 06, 22:46
AutomobilisCOLON Carisma
MiestasCOLON Vilnius

Re: Neveikia vairuotojo puses valytuvas

Neperskaitytas pranešimas Kadras » 2011 02 24, 23:51

po vandeniu rašėCOLONo tai kad jau chemikai dare tai gal jie ten ka geriau uz mane padare, nes pas mane tokia beda nusimato kad su laiku verzle atsisuks nuo valytuvu sukiojimosi ir isbyres mano menas velniop, tai gal pastebejai kaip jie ten visus uztvirtinimus dare, ar tiesiog uzsuko saiba ir tiek?
zinau kad jie kazka pavirino tam sujungime lyg ir po to isuko varzta ir uzdejo 2 o ne 1 verzles kad neatsitiktu toks dalykas kaip tu sakai...po to sake jei kada issiners ar susideves tai isples ta plasmesine ivore ir ivirins metaliuka tada ji pragres ir taip pat padarys su varztu

po vandeniu
Dalyvis
PranešimaiCOLON 206
UžsiregistravoCOLON 2010 03 03, 10:40
AutomobilisCOLON carisma
MiestasCOLON Vilnius

Re: Neveikia vairuotojo puses valytuvas

Neperskaitytas pranešimas po vandeniu » 2011 02 25, 19:26

blem reikejo gal ir man 2 verzles det, as kontrasaiba uzdejau, tik klausimas ar tai pades... nu jei ne tai bus proga dar karta viska isardyt..
Mitsubishi Carisma 96

BUTTON_POST_REPLY