2G dureles, gal kas nori mainyti ?

Dažymas, gruntavimas, sparnai, durys, lempos, bamperiai ir kitos kėbulo dalys bei darbai.
Vartotojo avataras
Navarotas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1278
UžsiregistravoCOLON 2009 09 11, 19:27
AutomobilisCOLON Mitsubishi eclipse RS
SkypeCOLON Gustux1
MiestasCOLON Kaunas

Re: 2G dureles, gal kas nori mainyti ?

Neperskaitytas pranešimas Navarotas » 2011 03 09, 17:32

tai ziurek jei keiciam as masina parsivarau apie balandzio 4 jei jai viskas gerai ir taip toliau ,galeciau tada ta savaite kokia penktadieni sestadieni ar sekmadieni nuo ryto atlekt pas tave i marijampole susiziuretumem kas ten kaip, o pas kuj as paskoki elektrika jei kils bedui jis man sujungs
Paskutinį kartą redagavo 1 Navarotas. Iš viso redaguota 2011 kartus.
Mitsubishi eclipse 2G RS red (EX) sold
Mitsubishi lancer EVO 4 white (sold)
Mitsubishi lancer 2008 gls yellow

Vartotojo avataras
polosas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 555
UžsiregistravoCOLON 2008 04 09, 18:39
AutomobilisCOLON eclipse
SkypeCOLON polosas
MiestasCOLON LTU

Re: 2G dureles, gal kas nori mainyti ?

Neperskaitytas pranešimas polosas » 2011 03 09, 17:35

Navarotas rašėCOLONtai ziurek jei keiciam as masina parsivarau apie balandzio 4 jei jai viskas gerai ir taip toliau ,galeciau tada ta savaite kokia penktadieni sestradieni ar sekmadieni nuo ryto atlekt pas tave i marijampole susiziuretumem kas ten kaip, o pas kuj as paskoki elektrika jei kils bedui jis man sujungs

hmm, matai tom dienom mano auto tubut, kad bus be varklio :D tai nebent as parsivesiu pacias dureles :D su laidais, nu dar cia daug laiko, bet seip mintis gera, tik nezine kox oras uz lango bus, bet jei viskas ok tai as jau busiu nujemes dureles ir viska ko gali reikt, kad ydet pas tave, nu susitarsim dar kaip minejau daug laiko.
Paveikslėlis 99 Eclipse GST Spyder {Show Off Project}
Paveikslėlis 99 Eclipse GSX Body {Race project}
Paveikslėlis 93 Lancer GTI AWD 4G67 {Winter Beater}
Paveikslėlis 93 Colt CA4A {Slalom}
Paveikslėlis CA 4G92 MIVEC {progress...}
Paveikslėlis 93 Sigma {Daily}

BUTTON_POST_REPLY