Galant VII dugno problemos.

Dažymas, gruntavimas, sparnai, durys, lempos, bamperiai ir kitos kėbulo dalys bei darbai.
karolis299
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1
UžsiregistravoCOLON 2014 04 02, 01:02
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma 1.9 TD
MiestasCOLON Kaunas

Galant VII dugno problemos.

Neperskaitytas pranešimas karolis299 » 2014 05 04, 16:02

Sveiki ,forumieciai.
Iskilo problema varant Galant VII TA. Kai TA variau pries du metus, psisikabino prie lanzeronu ir pasake: Susivirinsi ir galesi grizt. Taip ir padariau - susivirinau ir issmalavau lanzeronus uz 300lt. TA sekmingai praejo.
O bandant varyti dabar, TA darbininkas pasake: Tu matei savo dugna? Tokia masina tik is srota. Prirase kokius 5 gedimus susijusius vien su kebulo rudim ir ilenkimais.. Dar pasake, kad tokios bukles lanzeronu neimanoma sutvirtinti ir suvirinti ir dar kart pakartojo, kad masina vezciau i artimiausia srota.
Nu ka, susinervinau ir pamaniau, kad zmogus tyciojas is manes. Tad paklausiu jusu, Mitsubishistu: Ar cia tikrai neimanoma sutvarkyt mano Galant kebulo remo tvirtinimu? Pridedu pora nuotrauku:

Galo kaires puses vaziuokles tvirtinimas
Paveikslėlis

Galo kaires puses juostos galas (ta, kuri eina nuo masinos priekio)
Paveikslėlis

Galo desines puses juostos galas
Paveikslėlis

Galo desines puses vaziuokles tvirtinimas
Paveikslėlis

Taigi klausimas butu toks: Ar mane cia durina tech apziuroj? Ar man masina nesaugu vaziuot, perluz perpus?
Butu idomu suzinot nuomone tu kas bande varyt savo Galantus 93-96m. Ar tokios pacios problemos su dugnu?
Is anksto dekui uz pasisakymus :wink:

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Galant VII dugno problemos.

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2014 05 04, 17:29

Būna ir baisiau, tik kad tas dugnas pas tave labai nudaužytas ir baisiai atrodo. Nuvarei į kokį garažą, kad suvirintų rimtai, padarei antikorozinį ir į TA, o ten jau sakai, kad lanžeronus keitė, o kaip keitė gi ne tavo reikalas. Svarbu, kad suvirinimo siūlės kuo mažiau kristų į akis.
Accord Tourer

BUTTON_POST_REPLY