Dar vienas klausimas apie dujas.

Visi klausimai susiję su LPG įrangos dėjimu, remontu, reguliavimu ir t.t.
Vartotojo avataras
GodHate
Dalyvis
PranešimaiCOLON 726
UžsiregistravoCOLON 2008 09 01, 21:40
AutomobilisCOLON Galant
SkypeCOLON godhate666
MiestasCOLON Kaunas/Norway

Dar vienas klausimas apie dujas.

Neperskaitytas pranešimas GodHate » 2008 09 03, 20:52

Gal kas turit galantu (97m - 00m) su tiesioginem dujom, butu idomu su kokiom, brc ar lenkiskom ir ka galetumet pasakyt, ar verta ir kodel, noreciau nuomones su argumentais, o ne simpatiju :) nes as pats buciau tik uz benzina, bet galimybes yra galimybes tai vat toks ir klausimas, kaip reaguoja varikliai, na labiausiai domintu 2.5l :)
No point.

Mitsubishi Galant - '90m 1.8l - Retired
Mitsubishi Galant - '98m, 2.5l, Sport Edition.

Vartotojo avataras
zixelis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1322
UžsiregistravoCOLON 2006 05 09, 21:15
AutomobilisCOLON walking
MiestasCOLON East London

Re: Dar vienas klausimas apie dujas.

Neperskaitytas pranešimas zixelis » 2008 09 03, 22:33

[away]

Vartotojo avataras
Mantas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 6487
UžsiregistravoCOLON 2006 06 19, 10:30
AutomobilisCOLON Honda S2000 + MB W140
MiestasCOLON Kaunas

Re: Dar vienas klausimas apie dujas.

Neperskaitytas pranešimas Mantas » 2008 09 04, 10:16

Jau kad zixelis cia mane pradejo reklamuot, tai jauciu pareiga tart zodi :mrgreen:
Viskas veikia, 4 kartos iranga su varikliu sutaria puikiai, tik Lietuvoj yra pasirinkimas ne tik tarp lenkiskos ir BRC irangu. Vazineju jau du metus, per ta laika nei karto nereikejo jai nieko reguliuoti, o uz sutaupytus pinigus dabar tikriausiai du kitus variklius isideciau. Kuro 100ui km valgo kazkur 0.5-1l daugiau. Esu kazkur rases placiau, jei netingi pasieskok forume. Taip pat siek tiek sumazeja trauka (labai nezymiai, priklauso nuo reguliavimo)
Mano nuomone, jei jau ateina mintys apie irangos statyma, tai statyti verta. O susidejus kokybiska iranga pas zmones, kurie sugeba ja sureguliuot, manau pakeisi nuomone apie dujas

Kiek pamenu klubietis Drumbashas (visuomenej zinomas dar ir trachtibidocho vardu :) ) turejo dujini 2.5l galanta, problemu kiek pamenu su juo irgi neturejo. Taip pat ir Marozas66 laksto su dujom, kiek pamenu irgi dar nesiskunde.
Didelio vaiko dideli žaislai:
Honda S2000 AP2 (summer FUN)
Mercedes Benz S-Class W140 (daily VIP)
BMW [e36] 328i coupe (trackday)

Vartotojo avataras
Fever
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 4869
UžsiregistravoCOLON 2007 05 10, 20:19
AutomobilisCOLON 1990 Mitsubishi Galant GTi
SkypeCOLON rimwerimwe
MiestasCOLON Kupiškis/Kaunas

Re: Dar vienas klausimas apie dujas.

Neperskaitytas pranešimas Fever » 2008 09 04, 11:33

Pas mano tėvuką galante 2.5 V6 irgi dujos idetos, lenkiškos :wink: Jau virs 40'000km pravažiavo ir jokiu problemų. Pas mane taip pat lenkiškos dujos. Jokiu nusiskundimu neturiu :roll:
1990 Mitsubishi Galant AWD Turbo
1997 Mitsubishi Galant 2.5 V6 Avance
2002 Mitsubishi Galant 2.5 V6 Elegance

artex
Dalyvis
PranešimaiCOLON 64
UžsiregistravoCOLON 2008 08 07, 14:28
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant V6-24 Automatas
MiestasCOLON Vilnius

Re: Dar vienas klausimas apie dujas.

Neperskaitytas pranešimas artex » 2008 09 15, 22:02

Turiu 2.5V6 galanta 99m., automatas. Pries tris menesius isidejau dujas, 4 kartos OMVL DREAM XXI-N. Dejau UAB "Autodujos ir partneriai" (ADS). Siaip vaziuoja gerai, sanaudos gal max 1L didesnes, traukos skirtumo nepastebejau, jei ir yra tai labai mazas. Tik siektiek didokas purkstuku darbo garsas, lauke atrodo kad dyzelinis variklis, bet salone girdisi tik gerai isiklausius. Vienas blogas dalykas, kad ant laisvus apsuku gana smarkiai dreba variklis(ant benzino nedreba), ypac su ijungtu kondicionierium. ADS'e reguliavo, bet niekaip nesutvarke, liepe pasikeisti zvakes - pasikeiciau - vistiek taspats. Po to vel reguliavo bet ir vel nieko nepatvarke, tai kolkas vazineju.. Kai nusibos vel vaziuosiu pasjuos, kad tvarkytu, nes garantija 5m. dave.
Galant '99 V6-24 automatas

BUTTON_POST_REPLY