dujos i eclips 1G .klausimai dedant paciam dujas.

Visi klausimai susiję su LPG įrangos dėjimu, remontu, reguliavimu ir t.t.
xriuxa
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2012 10 15, 13:02
AutomobilisCOLON 1G eclips 2ldoch
SkypeCOLON smurfazz1

dujos i eclips 1G .klausimai dedant paciam dujas.

Neperskaitytas pranešimas xriuxa » 2012 10 15, 13:19

sveiki , nutariau isidet slangines gujas i eclips nes 10l trasoi benzo mane labai neramina .
taigi nesenai draugui pirkom alfa 156 ir zmogus pats deda dujas , pakalbejas su juo kad dujos kainoja 300lt nauja yranga + balionas ir maisituvas, manau visai solidi kaina kaip uz toki reikala .
ir beabejo turiu klausimu , butu aisku gerai kad zmones rasitu tie kurie tai daro o ne galvoja kaip daryt, reike konkretumu ne blevizgu.

1. kokio maisituvo reike eclipsiai ,tai yra pagal ka ji pirkt . man sake kad belekoks tinka bet velgi blevizga. kal kas konkreciai zinot ???
2.ar siurbli reike atjunginet ar ne dedant tujas tai yra ar reike siurblio grandine kirpt kai ijungia dujas ar reike palikt kad butu cirkuliacija , kai jau esu cia skaites.???
3.kas bus jei nedesiu emuliatoriaus , o desiu rele???(jei deks tik lempute tai man netrugdo).
4.kur jus savo eclipsese duju ipilima primontave jei ant galinio buferio tai sudas , jieskau kitu perspektivu.???
5.gal turit kokiu naudingu patarymu ?gal esat deja ir pastebeja ka verta daryt ko ne.
6.ar tikrai duju reduktorius pasirenkamas pagal automobilio kw???
dekoju uz jusu atsakymus :))

tikiosi pades ne tik man bet ir kitems...

differ20
Dalyvis
PranešimaiCOLON 29
UžsiregistravoCOLON 2012 04 01, 10:24
AutomobilisCOLON Eagle talon 2gen.
MiestasCOLON Vilnius

Re: dujos i eclips 1G .klausimai dedant paciam dujas.

Neperskaitytas pranešimas differ20 » 2012 10 17, 10:35

1. Matuok diametra isiurbimo koliko, kur maunasi filtro slanga ir pirkdamas pasimatuoji, kad butu toks pat, gali but siek tiek didesnis, jei kas uzviniosi kazka ...
2. Nereikia, ieskai laido kuris eina i visus purkstukus, ji perkerpi ir jungi laidus nuo jungiklio.
3. Kelis kartus dejau dujas, tai nelabai isivaizduoju ka tu kalbi, tiesiog nuvaziavau i turgu nusipirkau maisytuva, laidus su jungikliu, uzpilimo slanga su paciu uzpilimu, slanga per masinos dugna, reduktoriu su voztuvu, slangu (guminiu) , trisakiu kad pajungt slangas einancias i peciuka ir i reduktoriu, baliona, rele. Schema laidam duota buvo prie jungiklio su laidais, ten paprasta, o kitka tai dar paprasciau.
4. Slanga dugne vesk per auksciausias vietas ir taip kad nesiliestu su judanciomis detalemis, nusipirk krokodilu liaudyje vadinamu , tu plastmasiniu ir pritvirtink negailedamas, reduktoriui atrask vieta, prisitvirtink stipriai, dek i bamperi ir nesuk galvos uzpilima, reduktoriu pirk didesni bus geriau, as berods 220 sumokejau uz reduktoriu, 35 uz maisytuva, ir uz laidus kiek nepamenu, kitka gaudavau lauzynuose... :)

xriuxa
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2012 10 15, 13:02
AutomobilisCOLON 1G eclips 2ldoch
SkypeCOLON smurfazz1

Re: dujos i eclips 1G .klausimai dedant paciam dujas.

Neperskaitytas pranešimas xriuxa » 2012 10 17, 18:59

svx, dziugu kad atsilepiai.
del 3 toks dalikas , lemda emuliator vadinasi apgauna lemda ir neuzsidega purkstuku lempute skideli :)
va tas bahuriukas man aiskino bet negaliu atgamint.
del bendra purkstuko laida sakai nukirpt ir vest prie jungiklio o gal junkt per rele ir tada vest prie jungiklio ?
o del siurblio tai jo visai nelest kaip suprantu ...?
o kas jei mentai sustabdo ir pamato kad ideta dujos ? jei aisku teko susidurt :)

Vartotojo avataras
Bondas_007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 541
UžsiregistravoCOLON 2007 08 21, 12:59
AutomobilisCOLON Colt GTI
SkypeCOLON Bondas_007
MiestasCOLON Kaunas

Re: dujos i eclips 1G .klausimai dedant paciam dujas.

Neperskaitytas pranešimas Bondas_007 » 2012 10 17, 21:34

1. kokio maisituvo reike eclipsiai ,tai yra pagal ka ji pirkt . man sake kad belekoks tinka bet velgi blevizga. kal kas konkreciai zinot ???

Keliaji i turgu ir klausi ka turi pasiulyti, nebetie laikai kad gausi 50 vnt maisykliu ir galesi rinktis, ziurek ka turi pagal diametra ir ussirinksi, uzsimauti turi ant tos vietos kur dedasi slanga, geriausiai pries droseline sklende iskarto ir tiek, tikrai kazka pasiulys ir surinks;


2.ar siurbli reike atjunginet ar ne dedant tujas tai yra ar reike siurblio grandine kirpt kai ijungia dujas ar reike palikt kad butu cirkuliacija , kai jau esu cia skaites.???
Siurblio atjungineti nei galima nei reikia, pamirsk sita dalyka - jis dirbs ir toliau, teps ir ausins benzino purkstukus. Jei atjungsi, po pusmecio benzinu nepavaziuosi visiskai;

Kirpsi ir atjunginesi viena pliusa einanti i benzo purkstukus per rele, viena ir komutuojama + is jungiklio, variantu pajungti bent keli yra, visi jie super basic paprasti, susigaudyti turetum jei jau pasiryzai dujas detis pats :)


3.kas bus jei nedesiu emuliatoriaus , o desiu rele???(jei deks tik lempute tai man netrugdo).

Ne visi emuliatoriai uzgesins ta lempute, realiai - patarimas butu deti Lambda simulator, jis ne tiek zondo signalui apgauti kiek ji paimti ir pagal ji reguliuoti dujas, turguje apie 30-40lt jis, emuliatoriaus purkstukams manau ner prasmes deti, kaip ir rasiau per rele nukirpsi ir tiek;

4.kur jus savo eclipsese duju ipilima primontave jei ant galinio buferio tai sudas , jieskau kitu perspektivu.???
montuoj prie benzino uzpylimo ir nieko daugiau nemastyk, pas mane kalnai tokiu pavyzdziu:

http://www.facebook.com/automobiliuremontas

5.gal turit kokiu naudingu patarymu ?gal esat deja ir pastebeja ka verta daryt ko ne.
Montuojant visus laidus lituok ir gerai izoliuok; Vedant vamzduka, patarciau rinktis plastikini o ne varini, yra pigesniu ju turguje, kaina tokia pati, o montuoti ir paprasciau ir geriau, metams einant nesioksiduoja, filtru nekemsa;

6.ar tikrai duju reduktorius pasirenkamas pagal automobilio kw???

Taip, is esmes du variantai - iki 100kw ir virs 100kw. Patarimas deti reduktoriu Emmegas;
dekoju uz jusu atsakymus :))

Grubiai be baliono jei gerai pamenu:
duju jungiklis i salona 25-30lt;
Maisykle bus apie 30lt;
Rele ir laidynai 10lt;
Emuliatorius zondui 30-40lt;
Reduktorius 130-150lt;
pildymas prie benzo apie 30lt;
Vamzdukai apie 50-80lt;
Slangos, chamutai, trisakiai, registras, uztempejai, izolke, kembrikai ir kitos smulkmenos dar apie 100lt;

Na baliono neskaiciuojant lyg ir nebrangu :) dar aisku dasides kabes vamzdukui tvirtinti, apie 20vnt, viena apie 40-50cnt ziurint kokia...
http://www.automobiliuremontas.lt
8 678 59083
skype: Bondas_007

xriuxa
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2012 10 15, 13:02
AutomobilisCOLON 1G eclips 2ldoch
SkypeCOLON smurfazz1

Re: dujos i eclips 1G .klausimai dedant paciam dujas.

Neperskaitytas pranešimas xriuxa » 2012 10 18, 19:24

dekui bandai ,kai biudzetas bus imsimes darbo :)

2012 10 22, 17:50 papildyta:

gal galetumet kas idet foto kurioi vietoi mantojat duju reduktoriu :)

BUTTON_POST_REPLY