Dujos sportiniame automobilyje?!

Visi klausimai susiję su LPG įrangos dėjimu, remontu, reguliavimu ir t.t.
Vartotojo avataras
marasco
Dalyvis
PranešimaiCOLON 257
UžsiregistravoCOLON 2006 12 28, 16:24
MiestasCOLON Silute

Dujos sportiniame automobilyje?!

Neperskaitytas pranešimas marasco » 2008 07 19, 09:57

sveiki gyvi!!! labai nesijuokit,bet kai kuro kainos soktelejo iki labai labai,tai iskilo klausimas....o ar nevertetu isideti dujas("naujos kartos")kaip jus manot apie toki? cia galvoju i 3000 GT :oops: :roll:
3000 GT 3.0l(161AG)ne zveris,bet man uztenka :~

Vartotojo avataras
vega
Dalyvis
PranešimaiCOLON 68
UžsiregistravoCOLON 2008 07 15, 19:02
AutomobilisCOLON Mitsubishi sigma V6
SkypeCOLON sauliukasssss
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Dujos sportiniame automobilyje?!

Neperskaitytas pranešimas vega » 2008 07 19, 10:09

Mano galva nieko cia blogo :D aiski kiti sakys kitaip, bet as uz dujas, o jei noresi lakstyt tai ijungsi benza ir pirmyn :D
Mitsubishi Sigma V6

Vartotojo avataras
Sharas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1064
UžsiregistravoCOLON 2005 04 10, 03:00
MiestasCOLON Vilnius - Siaul

Re: Dujos sportiniame automobilyje?!

Neperskaitytas pranešimas Sharas » 2008 07 19, 11:20

As pries duju dejima, nes padori iranga brangi ir visa kita, realiai nematau daug prasmes tame, va nusipirkt masina su jau imontuota duju iranga cia jau visa kitas reikalas, sakyciau apsimoka.
Daily pocket-rocket: 92 Mitsu Colt Gti
Weekend: turbo powered Nissan S12
EikTuNaa... TEAM
Zvaigzdiu Metalas Inc.

Vartotojo avataras
vega
Dalyvis
PranešimaiCOLON 68
UžsiregistravoCOLON 2008 07 15, 19:02
AutomobilisCOLON Mitsubishi sigma V6
SkypeCOLON sauliukasssss
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Dujos sportiniame automobilyje?!

Neperskaitytas pranešimas vega » 2008 07 19, 11:30

Na jei perki gera masina tai nepagailek ir irangai :D
Mitsubishi Sigma V6

Vartotojo avataras
Finalfour
Dalyvis
PranešimaiCOLON 421
UžsiregistravoCOLON 2008 04 11, 18:31
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse 3.0 GT (3G)
SkypeCOLON Finalfour
MiestasCOLON Vilnius

Re: Dujos sportiniame automobilyje?!

Neperskaitytas pranešimas Finalfour » 2008 07 19, 11:32

na, as nusipirkau savo 3G jau su dujomis IV kartos. Labai patenkintas. Nors su mano nezmonisku vaziavimu ji duju rija 18 litru, bet tai gaunasi vis tiek dvigubai pigiau nei benzu vaziuociau :) Tiesa jai ramiai pensininko rezimo vaziuoju, ji rija 14 l. Nervina tokie intervalai siaip jau. Bet jau ka darysi ;)
Mitsubishi Eclipse 2001 3.0 GT (3G)
http://www.cardomain.com/ride/3314380

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Dujos sportiniame automobilyje?!

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2008 07 19, 11:53

marasco rašėCOLONsveiki gyvi!!! labai nesijuokit,bet kai kuro kainos soktelejo iki labai labai,tai iskilo klausimas....o ar nevertetu isideti dujas("naujos kartos")kaip jus manot apie toki? cia galvoju i 3000 GT :oops: :roll:
tavo masina , tai daryk pats kaip nori ;) as tai deciau tavo vietoj, nes vistiek pas tave silpniausias variantas is 3k gt :)
Accord Tourer

Vartotojo avataras
Sharas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1064
UžsiregistravoCOLON 2005 04 10, 03:00
MiestasCOLON Vilnius - Siaul

Re: Dujos sportiniame automobilyje?!

Neperskaitytas pranešimas Sharas » 2008 07 19, 12:13

vega rašėCOLONNa jei perki gera masina tai nepagailek ir irangai :D
Jei perki gera masina tai nepagailek ir ant benzo :lol: (cia visi rekia apie benzo brangima, bet nejau jis taip jum pasijuto ir skaudiziai kirto per pinigine? ar tikrai? as primeciau kad man pilnas bakas pabrango ~7-10lt, per menesi nemanau, kad du pilnus bakus isvazineju, nu sakykim toliau keliaujant gal tris isvazineciau, tai cia kiek man gaunasi iki +30lt per menesi, vo tai daug matai :lol: )

Geriausias aisku variantas Finalfour - jami su iranga ir dziaugies, tu keliu tukstanciu litu moket nereikia, o pigiu kuru dziaugtis gali kasdien :mrgreen:
Daily pocket-rocket: 92 Mitsu Colt Gti
Weekend: turbo powered Nissan S12
EikTuNaa... TEAM
Zvaigzdiu Metalas Inc.

Vartotojo avataras
Arturs
Dalyvis
PranešimaiCOLON 996
UžsiregistravoCOLON 2007 12 25, 03:02
AutomobilisCOLON SAAB 9-5
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Dujos sportiniame automobilyje?!

Neperskaitytas pranešimas Arturs » 2008 07 19, 13:10

Sharas rašėCOLON
vega rašėCOLONNa jei perki gera masina tai nepagailek ir irangai :D
Jei perki gera masina tai nepagailek ir ant benzo :lol: (cia visi rekia apie benzo brangima, bet nejau jis taip jum pasijuto ir skaudiziai kirto per pinigine? ar tikrai? as primeciau kad man pilnas bakas pabrango ~7-10lt, per menesi nemanau, kad du pilnus bakus isvazineju, nu sakykim toliau keliaujant gal tris isvazineciau, tai cia kiek man gaunasi iki +30lt per menesi, vo tai daug matai :lol: )

Geriausias aisku variantas Finalfour - jami su iranga ir dziaugies, tu keliu tukstanciu litu moket nereikia, o pigiu kuru dziaugtis gali kasdien :mrgreen:
jeigu lyginti paskutini pabranginima, tai taip, bet jeigu lyginti ilga laika buvusia kaina 3 su biski lt, tai pabrango zymiai, per pusmeti apie 70centu. o bakui tai 30lt.

Vartotojo avataras
Pain is inevitable...
Dalyvis
PranešimaiCOLON 329
UžsiregistravoCOLON 2007 03 10, 18:11
MiestasCOLON Kaunas

Re: Dujos sportiniame automobilyje?!

Neperskaitytas pranešimas Pain is inevitable... » 2008 07 19, 13:39

nesuprantu as jusu, prisiperkat pacanaj masinu po 3 litrus ir nesugebat poto y jas pilt! jej daug vazineji, reikejo pirkt diesel tacka arba kokia mazalitrazia su dujom ir varinet. kam gadint gera masina ir det tas dujas. o labiausej patiko tas variantas, kad persijungsi ant benzo ir galesi spaust :D matos bicas daug masinose nusimano ir gerus patarimus duoda :D
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Finalfour
Dalyvis
PranešimaiCOLON 421
UžsiregistravoCOLON 2008 04 11, 18:31
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse 3.0 GT (3G)
SkypeCOLON Finalfour
MiestasCOLON Vilnius

Re: Dujos sportiniame automobilyje?!

Neperskaitytas pranešimas Finalfour » 2008 07 19, 14:04

Na na. Nereikia argumentu tik nuvalkiotu, kam pirkt 3.0 jei neturi uz ka pilt. Cia ne babku neturejimo klausimas, o supratimas kad absurdas moketi tokia kaina uz benza, kurios jis nevertas. Dujas stato ir i naujus dzipus, ir stato turtingi zmones, kurie pinigu neskaiciuoja, pats esu mates. Ir zinot koki argumenta girdejau is vieno verslininko, stattancio dujas i nauja lexus? "as del to ir turiu pinigu, kad moku su jais elgtis ir nesvaistau tokiom prekem, kurios dideliu pinigu nevertos ir tiek kainuja tik del spekuliaciju rinkoje" Manau kad detis dujas i 3.0 masina kaip tik protingas pasirinkimas, jei nori smagiai ir nebrangiai vazinetis. O del motoro gadinimo, tai gal nereikia lia lia, jau seniai irodyta kad gerai sureguliuotos tiesioginio ipurskimo dujos varikliui nekenkia nei kiek.
Jei lietuviai neturetu tokio bruozo - neperku tik tada kai jau nera babkiu, o ne tada, kai prekes kaina tampa nelogiska, nebutu tokios infliacijos ir kainu suolio pas mus....
Mitsubishi Eclipse 2001 3.0 GT (3G)
http://www.cardomain.com/ride/3314380

Vartotojo avataras
marasco
Dalyvis
PranešimaiCOLON 257
UžsiregistravoCOLON 2006 12 28, 16:24
MiestasCOLON Silute

Re: Dujos sportiniame automobilyje?!

Neperskaitytas pranešimas marasco » 2008 07 19, 16:56

Pain is inevitable... rašėCOLONnesuprantu as jusu, prisiperkat pacanaj masinu po 3 litrus ir nesugebat poto y jas pilt! jej daug vazineji, reikejo pirkt diesel tacka arba kokia mazalitrazia su dujom ir varinet. kam gadint gera masina ir det tas dujas. o labiausej patiko tas variantas, kad persijungsi ant benzo ir galesi spaust :D matos bicas daug masinose nusimano ir gerus patarimus duoda :D
nu nu nu,tik nereikia karsciuotis :wink: as tik norejau isklausyti jusu nuomones,o ne,kad mane izeidinetumet :roll:
3000 GT 3.0l(161AG)ne zveris,bet man uztenka :~

Vartotojo avataras
Finalfour
Dalyvis
PranešimaiCOLON 421
UžsiregistravoCOLON 2008 04 11, 18:31
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse 3.0 GT (3G)
SkypeCOLON Finalfour
MiestasCOLON Vilnius

Re: Dujos sportiniame automobilyje?!

Neperskaitytas pranešimas Finalfour » 2008 07 19, 17:15

Teisingai. Siaip jau daugumoje forumu atsiranda zmoniu, kurie uzuot neturedami ka pasakyti ir patyleje, pradeda kisti savo nuomone ir lazdavotis :)
Mitsubishi Eclipse 2001 3.0 GT (3G)
http://www.cardomain.com/ride/3314380

Vartotojo avataras
vega
Dalyvis
PranešimaiCOLON 68
UžsiregistravoCOLON 2008 07 15, 19:02
AutomobilisCOLON Mitsubishi sigma V6
SkypeCOLON sauliukasssss
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Dujos sportiniame automobilyje?!

Neperskaitytas pranešimas vega » 2008 07 20, 10:04

Jo jo as pats savo akim mates kaip tokie vazinetojai tik ant benzo( kaip jie sako) susideje duju irangas su duju ipilimi atidarius bagazine ,kad nesimatytu, nakti kai tipo niekas nemato dujas pilasi :D o kad dujos na sakykim taip beveik nekenkia tai pats isitikinau jau 5 metus su jom vazineju ir jokiu problemu. Taip kad cia manau kiekvieno isitikinimas ir savos tiesos ieskojimas.
P.S. dek dujas ir nesuk sau galvos.
Mitsubishi Sigma V6

Vartotojo avataras
skalbiniu_Wagis`
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2835
UžsiregistravoCOLON 2007 03 11, 10:19
AutomobilisCOLON Mitsubishi elipse
MiestasCOLON Alytus

Re: Dujos sportiniame automobilyje?!

Neperskaitytas pranešimas skalbiniu_Wagis` » 2008 07 20, 16:41

dėkis marasco dujas ir nesuk galvok.nebijok kitų šnekų ir tiek,kam važinėt 100km mieste už 50lt jei gali tą matį nuvažiuot su 25lt 8)

maniškė kad ir ima ~10l bendzo,bet vistiek va laukiu eilės ir dėsiuos dujas ir visiškai neydomu ką kiti mano apie tas dujas,svarbu man gerai 8)

o jei daug važinėji tai tikrai atsipirks per pusmetį ta yranga :)
VW New Beetle `00 TDI
Suzuki GSXR'600 `05

Vartotojo avataras
Fever
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 4869
UžsiregistravoCOLON 2007 05 10, 20:19
AutomobilisCOLON 1990 Mitsubishi Galant GTi
SkypeCOLON rimwerimwe
MiestasCOLON Kupiškis/Kaunas

Re: Dujos sportiniame automobilyje?!

Neperskaitytas pranešimas Fever » 2008 07 20, 17:26

Dėkis dujas, tikrai verta. Man jau seniai atsipirko, dabar važinėju išsišiepęs :wink: Nei šaudo, nei ką ( nes nėra kam šaut). Dar kai į tokią mašiną dedi, tai dar greičiau atsipirks. Na man po 20 bakų atsipirko :wink:
1990 Mitsubishi Galant AWD Turbo
1997 Mitsubishi Galant 2.5 V6 Avance
2002 Mitsubishi Galant 2.5 V6 Elegance

BUTTON_POST_REPLY