Klubo komandų taisyklės

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Klubo komandų taisyklės

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2009 02 23, 13:59

- Kiekviena komanda turi savo forumą, kuriame atitinkamos komandos nariai gali bendrauti netrukdomi kitų forumo dalyvių. Tiek žiedo, tiek slalomo komandos mato vieni kitų forumus tam reikalui, kad vienose ar kitose varžybose atsiradus norui, galėtų dalyvauti ir apie tai kalbėti visi auto sporto komandų nariai, tai nėra griežtai draudžiama

- Dėl dalyvavimo auto sporto renginyje, pradžioje apsitarkite savo forumo skiltyje (kas dalyvauja), kad vėliau būtų galima talpinti informaciją apie renginį ir jame važiuojančius klubiečius prie klubo naujienų (klubo naujienų skiltis kuriama)

- Norint atstovauti Klubą būtinai turi būti gautas Klubo valdybos sutikimas

- Klubas padengia startinį mokestį, tokių atveju, jeigu prieš tai dalyvavimas renginyje buvo suderintas su Klubo valdyba (sutikimas duodamas forume)

- Atstovaujant klubą varžybose, komandos nariai turi būti pažymėti klubo atributika (didelis lipdukas arba magnetinis lipdukas su klubo logotipu). Lipdukai ir magnetai greitu laiku bus pagaminti. Jeigu ant auto bus užklijuota lipdukas, magnetas nebus būtinas. Jeigu, kas nors norės nestandartinio dydžio klubo lipduko (pvz. klijuoti ant šono ar pan.) bus galima padaryti individualius lipdukus (už lipdukus, kaip ir visi klubo nariai reiks sumokėti patiems). Klijuotis Klubo lipduką jokios prievolės nebus

- Kiekvienas Klubo komandos narys automatiškai tampa ir Lietuvos Mitsubishi klubo nariu, kartu įgydamas visas nario privilegijas ir pareigas (klubo nario mokesčio mokėjimas, taip pat pareiga)
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

BUTTON_TOPIC_LOCKED